ÜYELİK OLUŞTURMA
Mağazamıza üye olmak için Hesabım sayfamıza giderek ilgili bölümleri doldurmanız yeterlidir. Üye bilgilerinizi doğru ve eksiksiz doldurmanız iletişim ve ulaşım problemleri olasılığı açısından çok önemlidir. Ürün ve hizmetlerin çabuk ve sıhhatli ulaşması için lütfen dikkatle ve eksiksiz doldurunuz.
Üye olmak oldukça basit ve hızlı bir işlemdir. Üye olmanız hiçbir yükümlülük altına girdiğinizi ifade etmez. Ancak alışveriş yapmadan önce Satış sözleşmesiniGizlilik ve Güvenlik PolitikasınıTeslimat KoşullarınıGaranti ve İade Koşullarını dikkatle okuyunuz. Dilediğiniz zaman üyeliğinizi sonlandırma hakkına sahipsiniz.

 
ÜYELİK İPTALİ
Üye dilediği zaman üyeliğini sonlandırma hakkına sahiptir. Üyeliğinizi sonlandırdıktan sonra sitemiz ile tüm ilişkiniz kesilmiş olacaktır.
Üyeliğinizi sonlandırmak info@kvayayincilik.com adresine e posta mail atmanız yeterli olacaktır.

Aşağıdaki Durumlarda Üyelik İptal Edilemez
1- Üye son verdiği sipariş üzerinden 30 gün geçmemişse
2- Sistemde kayıtlı e-posta adresi dışında bir adresten üyelik iptal talebinde bulunulduysa
3- Üyeye Kayıtlı bilgilerinden ulaşılamıyorsa

Aşağıdaki Durumlarda Üyelik Tarafımızdan İptal Edilir
1- Sahtekarlık girişiminde bulunduysa
2- Sisteme veya KVA Yayıncılık A.Ş. ismine zarar vermeye yönelik girişimde bulunduysa.

ÜYE GÜVENLİĞİ
Üyenin güvenliği için mağazamızda her türlü önlem alınmıştır. Bu alınan önlemlerin yanında sizlerde üye bilgilerinizin güvenliğinden sorumlusunuz. Mağazamıza giriş için kullandığınız bilgilerinizi hiç kimse ile paylaşmayın, güvenli olduğundan emin olmadığınız bilgisayarlardan sisteme giriş yapmayın.

FARKLI ADRES
Her üye İçin Sipariş Sonlandırırken kendi kayıtlı adresi haricinde farklı adres girebileceği bir adres bölümü bulunmaktadır.
Adres bölümünü arkadaşlarınıza hediye gönderirken kullanabileceğiniz gibi, farklı adreslerde olduğunuz dönemlerde kullanabilmeniz için düşünülmüştür.
Örneğin: Çalıştığınız şirketin farklı şubelerinde bulunacağınız dönemlerde veya yazlıkta kaldığınız dönemlerde. Ya da faturanızın size siparişinizin bir arkadaşınıza ulaşmasını istiyorsanız.