top of page

KVA Yayınları

Teslimat Koşulları

1. Siparişleriniz, banka onayı alındıktan veya sipariş onaylandıktan sonra en geç 3 iş günü içerisinde gönderimi sağlanacaktır. Teslimat adresinin KVA Yayıncılık A.Ş. ye uzaklığına göre de kargo şirketi yaklaşık olarak 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.
2. Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.
3. Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından KVA Yayıncılık A.Ş. garantisi ile size teslim edilecektir.
4. Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta’sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin tedarik edilememesi durumunda konu ile ilgili bir e-posta gönderilecek ve durum tarafınıza bildirilmiş olacaktır.
5. https://kvayayincilik.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda;
6. Ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise tüketici ile iletişime geçirek 3 gün içerisinde ödeme yaptığı banka, kredi kartı üzerinden stoklarda olmayan ürünlere ait yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

bottom of page